Movies
Ratings
351
The Big ShortRated ★ 4.5
Flushed AwayRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Becoming JaneRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
CallRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Mission: PossibleRated ★ 0.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 2.5