Titles you rated
Bring It On, GhostRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0