Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0