Titles you rated
- Major Season 4Rated ★ 5.0
- Major Season 5Rated ★ 5.0
- Major Season 6Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0