Titles you rated
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0