Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Flavors of YouthRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
DevilRated ★ 3.0
Exit 14Rated ★ 1.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0