Series
Ratings
83
Love and AnarchyRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 4.5- 원피스 18기Rated ★ 4.5
- 원피스 19기Rated ★ 4.5
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0- 원피스 17기Rated ★ 4.5
원피스 16기Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 3.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 4.0
Guilty CrownRated ★ 4.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5