Titles you rated
TorchwoodRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
MerlinRated ★ 2.0
MerlinRated ★ 3.0
MerlinRated ★ 3.5