Series
Ratings
65
My FamilyRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- The LoverRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
HealerRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0