Titles you rated
 Get OutRated ★ 3.5 Get OutRated ★ 3.5
 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
 Forbidden DreamRated ★ 2.5 Forbidden DreamRated ★ 2.5
 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
 The GuiltyRated ★ 3.0 The GuiltyRated ★ 3.0
 Black PantherRated ★ 2.0 Black PantherRated ★ 2.0
 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
 The PiratesRated ★ 0.5 The PiratesRated ★ 0.5
 The Maze RunnerRated ★ 4.0 The Maze RunnerRated ★ 4.0
 127 HoursRated ★ 3.5 127 HoursRated ★ 3.5
 Deadpool 2Rated ★ 2.5 Deadpool 2Rated ★ 2.5
 Hidden FiguresRated ★ 3.0 Hidden FiguresRated ★ 3.0
 ZootopiaRated ★ 4.0 ZootopiaRated ★ 4.0
 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
 Ant-ManRated ★ 2.0 Ant-ManRated ★ 2.0
 The WailingRated ★ 4.0 The WailingRated ★ 4.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
 Inside OutRated ★ 3.5 Inside OutRated ★ 3.5
 Paranormal ActivityRated ★ 1.0 Paranormal ActivityRated ★ 1.0
 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5