Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5