Movies
Ratings
99
Swing GirlsRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
HostelRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Yourself and YoursRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 2.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.0