Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0