Titles you rated
Don't ClickRated ★ 3.0
TimingRated ★ 3.5
Granny's Got TalentRated ★ 2.5
Bloody ReunionRated ★ 3.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0
The 5th WaveRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.5
PossessedRated ★ 1.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
One Way TripRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0- As the Gods WillRated ★ 2.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
Ordinary PersonRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 2.5