Titles you rated
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5