Series
Ratings
49
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
From Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
MarianneRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
MouseRated ★ 3.0