Movies
Ratings
257
ElysiumRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0