Series
Ratings
42- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 1.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- CarruselRated ★ 4.5
- Run HanyRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.0
Time Travel TondekemanRated ★ 2.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0- Inspector GadgetRated ★ 3.0
- 14years old, YeongsimRated ★ 2.5
Dining TogetherRated ★ 0.5- Hanjibung SegajokRated ★ 3.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 1.5
Mr. BogusRated ★ 0.5
Dodge DanpeiRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 1.5- Duchiwa PpukkuRated ★ 0.5
Hare+GuuRated ★ 2.5