Movies
Ratings
30
The KingRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 5.0
A DayRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0