Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0