Movies
Ratings
348
Let Me InRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Paper MoonRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 0.5
OkjaRated ★ 1.0
RawRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
RealRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 2.5
It FollowsRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5