Titles you rated
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5