Titles you rated
Real SteelRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0