Titles you rated
Cold FishRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0