Movies
Ratings
265
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
WonkaRated ★ 1.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.0
SinkholeRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.0