Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- The Quintessential Quintuplets*Rated ★ 5.0
- Arifureta: From Commonplace to World's Strongest Season 3Rated ★ 5.0
Mikami SenseiRated ★ 5.0- Rurouni Kenshin: Kyoto DisturbanceRated ★ 5.0
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 5.0
365 Days to the WeddingRated ★ 5.0- Billion x SchoolRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
BelieveRated ★ 5.0
If Talking PaidRated ★ 5.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 5.0
Bottom-tier Character Tomozaki 2nd STAGERated ★ 5.0
Insomniacs After SchoolRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
MashleRated ★ 5.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 5.0
Rurouni KenshinRated ★ 5.0