Movies
Ratings
35
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0