Titles you rated
- 당신의 집으로Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The WaveRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
2 or 3 Things I Know About HerRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0