Series
Ratings
16
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
I'm a naturalRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0