Titles you rated
Uncut GemsRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 4.0
Only the BraveRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5