Titles you rated
MistyRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0