Titles you rated
 The Greatest LoveRated ★ 3.5 The Greatest LoveRated ★ 3.5
 High Kick Through The RoofRated ★ 3.5 High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
 Master of StudyRated ★ 2.5 Master of StudyRated ★ 2.5
- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
 Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0 Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
 The HeirsRated ★ 4.0 The HeirsRated ★ 4.0
 Digimon AdventureRated ★ 5.0 Digimon AdventureRated ★ 5.0
 Lovers in ParisRated ★ 4.0 Lovers in ParisRated ★ 4.0
 Moorim SchoolRated ★ 5.0 Moorim SchoolRated ★ 5.0
 Dream HighRated ★ 3.0 Dream HighRated ★ 3.0
 Can We Get Married?Rated ★ 5.0 Can We Get Married?Rated ★ 5.0
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
 The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0 The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
 Empress KiRated ★ 3.5 Empress KiRated ★ 3.5
 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
 Boys Over FlowersRated ★ 3.0 Boys Over FlowersRated ★ 3.0