Movies
Ratings
265
John WickRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0