Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0