Titles you rated
TakenRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0