Movies
Ratings
177
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
IntrudersRated ★ 2.5
Don JonRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
RebeccaRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.5
The Good DinosaurRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5