Titles you rated
InterstellarRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
MontageRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0