Titles you rated
OfficeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
EpicRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5