Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5- Perfect LoveRated ★ 4.5
The Scale of ProvidenceRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
24Rated ★ 3.5
24Rated ★ 4.5
24Rated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5