Titles you rated
Pitch PerfectRated ★ 2.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5
Senior YearRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.5
BooksmartRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0
- PilotRated ★ 2.5
- The Daechi ScandalRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 2.0
DamselRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5