Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Soul-MateRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 2.0
BraveRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 1.5