Series
Ratings
72
Missing NineRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- WORKING!!!Rated ★ 4.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 2.5
NisekoiRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The RebelRated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
- Men on a MissionRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0