Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0