Titles you rated
The NegotiatorRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5