Titles you rated
The Longest YardRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Beast And The BeautyRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0