Movies
Ratings
527
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The PactRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Saint Young MenRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0