Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 1.0
Five Feet ApartRated ★ 1.0
The AviatorRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 1.0
August RushRated ★ 1.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 0.5
The Sheriff In TownRated ★ 0.5
ContagionRated ★ 1.0
Heavenly ForestRated ★ 0.5
The DepartedRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 0.5
Mountain Days with TomRated ★ 1.0
AshfallRated ★ 0.5
Be with YouRated ★ 1.0
AlexanderRated ★ 1.5
Tears of the SunRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 0.5