Titles you rated
A Song to the SunRated ★ 0.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 1.0
And Then There Were NoneRated ★ 0.5
Just DanceRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 3.5- ContinuumRated ★ 2.0
ContinuumRated ★ 2.0
WestworldRated ★ 2.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
ContinuumRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 2.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0