Movies
Ratings
125
MaudieRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5