Titles you rated
Old PartnerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.5